середа, 30 січня 2019 р.

Домашні завдання (31.01)

Четвер
Українська мова
С. 109, впр.215 – списати дві останні загадки; після прикметників в дужках позначити рід і відмінок; відповідати на запитання с. 109.

Читання
На понеділок!!!С.137-139- читати твір; вивчити біографі у зошиті. Вивчити напам'ять уривок з твору – перший абзац на с.138 до слів «Оповідав Дніпро…»
На п'ятницю. Підготуватися до уроку позакласного читання, прочитати оповідання Григора Тютюнника «Дивак» завантажити на телефон і принести на урок.


Математика
С. 99, № 607 – побудувати прямоктник, обчислити його периметр і площу;
№ 601- розвязати задачу.

Англійська
1 група - книжка с. 84, впр 1 перекладати текст (старі підручники "Station"); с. 82 довчити пісню
2 група - книжка с. 80, 82 (вміти писати слова); в зошиті намалювати і підписати три годинника.

вівторок, 29 січня 2019 р.

Домашні завдання (30.01)

«ПОНАД КРУТАМИ – ВІЧНІСТЬ У СУРМИ СУРМИТЬ»

       Влучно кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.
      29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можна.
      Тоді відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. Сьогодні складається враження, що історія повторюється. Принаймні так вважає більшість українців. Однак факт залишається фактом, цей бій залишив неабиякий слід в нашій національній пам’яті.
       В січні 1918 року радянські війська розпочали наступ на УНР. Зі сходу насувалися війська Муравйова, Березін наступав з Півночі. Українські війська були неспроможні чинити опір. 28 січня радянські війська зустрілися на залізничній станції Бахмач, відтіснивши українців до станції Крути. Червона армія налічувала близько 4000 бійців, українська – близько 500, більшість з яких були просто студентами та юнаками. Не говорячи вже про рівень озброєння обох сторін.


1.
Читання
Виразно читати вірш
2.
Українська мова
 С.107, впр.212 (2) – скласти казку, опираючись на запитання і малюнок. (Письмово !!!)
3.
Природознавство
С.102-105 –опрацювати статтю у підручнику; відповідати на запитання; вміти показувати географічні об'єкти на карті.

понеділок, 28 січня 2019 р.

Домашны завдання (29.01)

1.
Математика
С. 96,№ 591- розвязати задачу ,склавши буквений вираз; розвязати рівняння №592
2.
Українська мова
С. 106, впр.209 –написати твір на тему «Мамині руки»(5-7 речень) Не з інтернету!!!Перевірю!!!
3
Індивідуальне
Слухати казку https://www.youtube.com/watch?v=6EAHH5Z41ak

Корисна їжа своїми руками



Вшанування пам'яті жертв голокосту








Сімейні вихідні без гаджетів














неділя, 27 січня 2019 р.

Домашні завдання (28.01)

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!
В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно, суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно. Однак все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах. Ми не повинні допустити, щоб подібне ще хоч коли-небудь повторилося!
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначається 27-го січня.
Міжнародне співтовариство "беззастережно засуджує всі прояви релігійної нетерпимості, підбурювання, переслідування або насильства щодо окремих осіб або громад, зумовлені етнічним походженням або релігійними віруваннями, де б вони не мали місце", - йдеться в тексті резолюції. Справжні і майбутні покоління не повинні забувати уроків наших загальнолюдських і настільки трагічних катастроф, інакше може виникнути дуже високий ризик повторення подібних моментів у майбутньому.
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати..
1.
Читання
Розповісти батькам про день пам'яті жертв Голокосту.Намалювати малюнок
На п'ятницю. Підготуватися до уроку позакласного читання, прочитати оповідання Григора Тютюнника «Дивак» завантажити на телефон і принести на урок.
можна прослухати
https://www.youtube.com/watch?v=uL2Wkpcgtgg
2.
Математика
С. 95, Розв'язати задачу №581, обчислити значення виразів 582 (письмово!)
3.
Природознавство
С.95-101- опрацювати статті у підручнику; відповідати на запитання; вміти показувати географічні об'єкти на карті.
Англыйська мова 1 група - підручник - с. 82 -вивчити вірш, зошит -с.84.
                                2 група - піддручник - с.82, зошит с.82